  7. ZAP/TW ZDKPE2.5-2
  8. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
ZAP/TW ZDKPE2.5-2
ZAP/TW ZDKPE2.5-2
  • aksesuarıdır3
  • İlgili ürünler416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 3 ürün bulundu
  • ZDKPE 2.5-2
    ZDKPE 2.5-2
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50 PC
    Feed-through terminal, Double-tier terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 800 V, 24 A, dark beige
    Veri sayfası İndirilenler
  • ZDKPE 2.5-2 DB+BR BED OR
    ZDKPE 2.5-2 DB+BR BED OR
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50 PC
    Feed-through terminal, Double-tier terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 800 V, 24 A, brown, dark beige
    Veri sayfası İndirilenler
  • ZDKPE 2.5-2/N/L/PE
    ZDKPE 2.5-2/N/L/PE