  7. APG 2.5/7-6BG-GN
  8. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
APG 2.5/7-6BG-GN
APG 2.5/7-6BG-GN
  • Aksesuarlar5
  • aksesuarıdır3
  • İlgili ürünler317
  1. Pluggable terminal blocks
  2. 3 ürün bulundu
  • APGTB 2.5 FT 4C/4
    APGTB 2.5 FT 4C/4
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, dark beige
    Veri sayfası İndirilenler
  • APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, blue
    Veri sayfası İndirilenler
  • APGTB 2.5 PE 4C/4
    APGTB 2.5 PE 4C/4
    50 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, Green/yellow