  10. BLF 5.08HC/15/90F SN OR BX
  11. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLF 5.08HC/15/90F SN OR BX
BLF 5.08HC/15/90F SN OR BX
  • Tillbehör4
  • Är tillbehör till20
  • Motdelar7
  • Använda produkter18
  1. Plintar
  2. 20 produkter hittades
  • WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    • Genomföring- och skyddsledarplintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Flervånings-radplint, Skruvanslutning, mörkbeige, 2.5 mm², 400 V, Antal anslutningar: 2, Antal våningar: 2, TS 35, V-0
    Datablad Nedladdningar
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Flervånings-radplint, Skruvanslutning, mörkbeige, 2.5 mm², 250 V, Antal anslutningar: 4, Antal våningar: 2, TS 35, V-0
    Datablad Nedladdningar
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
  • WDU 1.5/BLZ 5.08
    WDU 1.5/BLZ 5.08
    100 items
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, mörkbeige, 1.5 mm², 16 A, 250 V, Antal anslutningar: 3
  • WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    100 items
  • WDU 2.5/BLZ/7.62
    WDU 2.5/BLZ/7.62
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, mörkbeige, 2.5 mm², 21.5 A, 400 V, Antal anslutningar: 1
  • WMF 2.5 DI BLZ
    WMF 2.5 DI BLZ
    • Signalkorskoppling
    • System WMF
    Frånskiljbar mätplint, Skruvanslutning, mörkbeige, 2.5 mm², 20 A, 250 V, Antal anslutningar: 3, Antal våningar: 1
  • WMF 2.5 BLZ
    WMF 2.5 BLZ
    • Signalkorskoppling
    • System WMF
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, mörkbeige, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Antal anslutningar: 3
  • WMF 2.5 BLZ PE
    WMF 2.5 BLZ PE
  • WMF 2.5 DI BLZ PE
    WMF 2.5 DI BLZ PE
    Frånskiljbar mätplint, Skruvanslutning, mörkbeige, 2.5 mm², 20 A, 250 V, Antal anslutningar: 4, Antal våningar: 2