  11. BVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
  12. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
BVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
  • Tilbehør3
  • Modstykker3
  • Anvendte produkter10
  1. PCB connectors - OMNIMATE Power
  2. 3 produkter fundet
  • SV-SMT 7.62IT/02/90MSF2 2.6SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • Male headers, THR solder connection
    • SV-SMT 7.62IT 90
    • SV-SMT 7.62IT 90MSF SN
    • SV-SMT 7.62IT 90MSF SN BX
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    78 PC
    PCB plug-in connector, male header, Middle screw flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
  • SV 7.62HP/02/90MSF2 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MSF SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    78 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle screw flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
  • SVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
    SVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male plug, PUSH IN spring connection
    • SVF 7.62HP/180
    • SVF 7.62HP/180MSF
    65 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 7.62 mm, Number of poles: 2, 180°, PUSH IN without actuator, Tension-clamp connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box