  11. BVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  12. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
BVF 7.62HP/03/180MF2 SN BK BX
  • Lisävarusteet3
  • Vastineet6
  • Samankaltaiset tuotteet10
  1. 6 mm²
  2. 6 tuotetta löytyi
  • SV 7.62HP/03/90MF2 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/03/90MF2 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MF SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
  • SV 7.62HP/03/180MF2 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180MF SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 180°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270MF SN
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box