  11. TOS 24-230VUC EMPTY ED2
  12. Pojedyncza część
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
TOS 24-230VUC EMPTY ED2
TOS 24-230VUC EMPTY ED2
  • Akcesoria26
  • Jest odpowiednikiem4
  • Pojedyncza część4
  • Produkty pokrewne2
  1. Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
  2. Znaleziono produktów: 4
  • TRS 24-230VUC 1CO 16A ED2
    TRS 24-230VUC 1CO 16A ED2
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres uniwersalny
    • TERMSERIES
    • Przekaźniki elektromechaniczne
    • 1 zestyk CO
    • Zestyki AgNi
    • Wersje wyjścia 16 A
    • Złącze śrubowe
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    TERMSERIES, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 1, zestyk przełączny AgNi, Znamionowe napięcie sterowania: 24…230 V UC ±10 %, prąd trwały: 16 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    Specyfikacja Probieranie
  • TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    • Elektronika
    • Zakres uniwersalny
    • TERMSERIES
    • 1 zestyk NO
    • Zestyki AgSnO
    • Złącze śrubowe
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    TERMSERIES, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 1, zestyk zwierny AgSnO, Znamionowe napięcie sterowania: 24…230 V UC ±10 %, prąd trwały: 16 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
    Specyfikacja Probieranie
  • TRS 24-230VUC 1NO HCP ED2
    TRS 24-230VUC 1NO HCP ED2
    • 1 zestyk NO
    • Zestyki AgSnO + W
    TERMSERIES, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 1, zestyk zwierny AgSnO + W, Znamionowe napięcie sterowania: 24…230 V UC ±10 %, prąd trwały: 16 A, złącze śrubowe, Dostępność przycisku testowego: Nie
  • TOS 24-230VUC 24VDC5A ED2
    TOS 24-230VUC 24VDC5A ED2
    • Przekaźniki półprzewodnikowe
    • Warianty z wyjściem 0...33 V DC 5 A
    TERMSERIES, Przekaźnik półprzewodnikowy, Znamionowe napięcie sterowania: 24…230 V UC ±10 % , znamionowe napięcie załączające: 3...33 V DC, prąd trwały: 5 A, złącze śrubowe