  10. BL 3.50/16/180LH SN BK BX
  11. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BL 3.50/16/180LH SN BK BX
BL 3.50/16/180LH SN BK BX
  • Tillbehör7
  • Motdelar5
  • Använda produkter24
  1. Delning 3,50 mm (0.0138 inch) - serie BL/SL 3.50
  2. 5 produkter hittades
  • SL-SMT 3.50/16/90F 3.2SN BK BX
    SL-SMT 3.50/16/90F 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 3,50 mm (0.0138 inch) - serie BL/SL 3.50
    • Stiftlister THR-lödanslutning
    • SL-SMT 3.5/90F
    • SL-SMT 3.5/90F Box
    Produkt-ID:
    VPE:
    24 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Fläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 16, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SL-SMT 3.50/16/90LF 1.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • SL-SMT 3.5/90LF
    • SL-SMT 3.5/90LF Box
    Produkt-ID:
    VPE:
    24 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Lödfläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 16, 90°, Lödstiftlängd (l): 1.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SL-SMT 3.50/16/90LF 3.2SN BK BX
    • SL-SMT 3.5/90LF
    • SL-SMT 3.5/90LF Box
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Lödfläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 16, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box
    • SL-SMT 3.5/180F
    • SL-SMT 3.5/180F Box
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Fläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 16, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box
  • SLD 3.50 V/32/90F 3.2 SN OR BX
    SLD 3.50 V/32/90F 3.2 SN OR BX
    • Stiftlister lödanslutning
    • SLDV 3.50
    • SLD 3.50V/90F
    10 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Fläns, THT lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 32, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, orange, Box