  10. BLF 5.08HC/03/270 SN OR BX
  11. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLF 5.08HC/03/270 SN OR BX
BLF 5.08HC/03/270 SN OR BX
  • Tillbehör4
  • Motdelar36
  • Använda produkter17
  1. Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
  2. 36 produkter hittades
  • SL-SMT 5.08HC/03/90 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Stiftlisterr THR-lödanslutning
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, öppen på sidan, THT/THR lödanslutning, 5.08 mm, Antal poler: 3, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box