  10. KRN-M12/-120 S
  11. Tartozéka
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
KRN-M12/-120 S
KRN-M12/-120 S
  • Tartozékok10
  • Tartozéka18
  • Kapcsolódó termékek4
  • WF 12
    WF 12
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Átmenő és földelő sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    20 Darab
    Csavaros kapcsok, Átvezető sorkapocs, Névleges keresztmetszet: 120 mm², Csavaros csapos csatlakozás
    Adatlap Letöltések
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • ... csősarukhoz (EN 13600), préselhető (DIN 46235) és krimpelhető (DIN 46234) kábelsarukhoz
    • Krimpelő szerszám csősarukhoz (EN 13600) és préselhető (DIN 46235) kábelsaruhoz
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    10mm², 120mm², Hatszög sajtolás, WM krimp
    Adatlap Letöltések
  • ES EPG 45 HEX 120
    ES EPG 45 HEX 120
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • mechanikus és elektrohidraulikus szerszámok 300 mm²-ig
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 45 betétek
    • ... préselhető kábelsarukhoz (DIN 46235 szerint)
    1 Darab
    120mm², Hatszög sajtolás
  • ES EPG 45 WM 120
    ES EPG 45 WM 120
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 45 betétek
    • ... csősarukhoz (EN 13600 szerint)
    120mm², WM krimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • EPG 60 betétek
    • ... préselhető kábelsaruk
    Krimpelő szerszám betét, 150mm², Hatszög sajtolás
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • EPG 60 betétek
    • ... préselhető kábelsaruk
    Krimpelő szerszám betét, 120mm², Hatszög sajtolás
  • ES EPG/HPG 60 WM 120
    ES EPG/HPG 60 WM 120
    • ... csősaruk
    Krimpelő szerszám betét, 120mm², WM krimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hidraulikus és elektrohidraulikus szerszámok, 400 mm²-ig
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    6mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    25mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Hatszög sajtolás