  11. TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  12. Tilbehør
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  • Tilbehør27
  • Er tilbehør til2
  • Er et modstykke til2
  • Enkeltdel til2
  • Anvendte produkter4
  • TW TXS/TXZ R3.2
    TW TXS/TXZ R3.2
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Partition plate
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    10 PC
    TERMSERIES, Partition plate
    Datablad Downloads
  • TIAL F10
    TIAL F10
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES-compact
    • Additional products
    • Interface adapters
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    TERMSERIES, Adapter, 10-pole plug according to DIN EN 60603-13, long locking lever, Number of signal paths: 8, Rated voltage DC : 24 V, Rated current (per signal path): 125 mA
    Datablad Downloads
  • TIAL F20
    TIAL F20
    • TERMSERIES
    • Interface adapters
    1 PC
    TERMSERIES, Adapter, 20-pole plug according to DIN EN 60603-13, long locking lever, Number of signal paths: 16, Rated voltage DC : 24 V, Rated current (per signal path): 60 mA