  10. BLF 3.50/17/180LH SN OR BX
  11. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLF 3.50/17/180LH SN OR BX
BLF 3.50/17/180LH SN OR BX
  • Motdelar4
  • Använda produkter18
  1. Delning 3,50 mm (0.0138 inch) - serie BL/SL 3.50
  2. 4 produkter hittades
  • SL-SMT 3.50/17/90F 3.2SN BK BX
    SL-SMT 3.50/17/90F 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 3,50 mm (0.0138 inch) - serie BL/SL 3.50
    • Stiftlister THR-lödanslutning
    • SL-SMT 3.5/90F
    • SL-SMT 3.5/90F Box
    Produkt-ID:
    VPE:
    24 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Fläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 17, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SL-SMT 3.50/17/90LF 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • SL-SMT 3.5/90LF
    • SL-SMT 3.5/90LF Box
    Produkt-ID:
    VPE:
    24 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Lödfläns, THT/THR lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 17, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SL 3.50/17/180F 3.2SN OR BX
    SL 3.50/17/180F 3.2SN OR BX
    • Stiftlister lödanslutning
    • SL 3.50/180
    • SL 3.50/180F
    20 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Fläns, THT lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 17, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, orange, Box
  • SLD 3.50/34/90F 3.2SN OR BX
    SLD 3.50/34/90F 3.2SN OR BX
    • Stiftlister lödanslutning
    • SLD 3.50/90
    • SLD 3.50/90F
    10 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Fläns, THT lödanslutning, 3.50 mm, Antal poler: 34, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, orange, Box