  11. BVF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BVF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
BVF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
  • Příslušenství3
  • Protikusy2
  • Příbuzné výrobky10
  1. 6 mm²
  2. Nalezen 2 výrobků
  • SV 7.62HP/03/90MSF3 3.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Zástrčné hlavice, připojení pájením
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MSF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    60 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Prostřední šroubovaná příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 3, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box