  10. KQN-M12/-185
  11. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
KQN-M12/-185
KQN-M12/-185
  • Tillbehör2
  • Är tillbehör till8
  • Använda produkter4
  • WFF 120
    WFF 120
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    • Genomföring- och skyddsledarplintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    5 items
    Bultplintar, Genomgångs-radplint, Märkarea: 120 mm², Bultanslutning, Direktmontage
    Datablad Nedladdningar
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
    • hydrauliska och elhydrauliska verktyg, upp till 400 mm²
    • Crimpinsatser
    • APG 80/HPG 80 insatser
    • ... för kabelskor (enligt DIN 46235)
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    6mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • Crimpinsatser
    • APG 80/HPG 80 insatser
    1 items
    50mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 185
    ES APG 80 HEX 185
    185mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 240
    ES APG 80 HEX 240
    240mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 WM 185
    ES APG 80 WM 185
    • ... för rörkabelskor (enligt EN 13600)
    185mm², WM-Crimp