  10. KQN-M20/-185
  11. Je příslušenstvím
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
KQN-M20/-185
KQN-M20/-185
  • Příslušenství2
  • Je příslušenstvím7
  • Příbuzné výrobky4
  1. Vložky APG 80 / HPG 80
  2. Nalezen 7 výrobků
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • Pracoviště a příslušenství
    • Nářadí
    • Krimpovací kleště
    • ... pro tubulární (EN 13600), kompresní (din 46235) a krimpovací (DIN 46234) kabelová oka
    • hydraulické a elektrohydraulické nářadí do 400 mm²
    • Krimpovací vložky
    • Vložky APG 80 / HPG 80
    • ... pro kompresní kabelová oka (podle DIN 46235)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    6mm², Šestihranné krimpování
    Datový list Soubory ke stažení
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    • Pracoviště a příslušenství
    • Nářadí
    • Krimpovací kleště
    • Krimpovací vložky
    • Vložky APG 80 / HPG 80
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    50mm², Šestihranné krimpování
    Datový list Soubory ke stažení
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Šestihranné krimpování
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Šestihranné krimpování
  • ES APG 80 HEX 185
    ES APG 80 HEX 185
    185mm², Šestihranné krimpování
  • ES APG 80 HEX 240
    ES APG 80 HEX 240
    240mm², Šestihranné krimpování
  • ES APG 80 WM 185
    ES APG 80 WM 185
    • ... pro tubulární kabelová oka (podle EN 13600)
    185mm², WM krimpování