  10. KWN-M16/-240 45
  11. es accesorio de
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
KWN-M16/-240 45
KWN-M16/-240 45
  • Accesorios6
  • es accesorio de9
  • Productos relacionados8
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 9 produkter fundet
  • ES EPG/HPG 60 HEX 240
    ES EPG/HPG 60 HEX 240
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    Crimping tool insert, 240mm², Hexagonal crimp
    Datablad Downloads
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    1 PC
    Crimping tool insert, 120mm², Hexagonal crimp
    Datablad Downloads
  • ES EPG/HPG 60 WM 240
    ES EPG/HPG 60 WM 240
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 240mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    6mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    50mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 240
    ES APG 80 HEX 240
    240mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 240
    ES APG 80 WM 240
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    240mm², WM crimp