  7. APG 1.5/8-7BG-GN
  8. Er tilbehør til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
APG 1.5/8-7BG-GN
APG 1.5/8-7BG-GN
  • Tilbehør10
  • Er tilbehør til3
  • Anvendte produkter317
  1. Pluggable terminal blocks
  2. 3 produkter fundet
  • APGTB 1.5 FT 4C/4
    APGTB 1.5 FT 4C/4
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, dark beige
    Datablad Downloads
  • APGTB 1.5 FT 4C/4 BL
    APGTB 1.5 FT 4C/4 BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, blue
    Datablad Downloads
  • APGTB 1.5 PE 4C/4
    APGTB 1.5 PE 4C/4
    50 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 1.5 mm², 500 V, Green/yellow