  11. BUZ 10.16IT/03/180MF2 AG BK BX
  12. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BUZ 10.16IT/03/180MF2 AG BK BX
BUZ 10.16IT/03/180MF2 AG BK BX
  • Toebehoren1
  • Contradelen4
  • Verwante producten6
  1. PCB connectors - OMNIMATE Power
  2. 4 producten gevonden
  • SU 10.16IT/03/90MF2 3.5AG BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • Male header with solder connection
    • SU 10.16IT 90
    • SU 10.16IT 90MF
    Product ID:
    VPE:
    42 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 10.16 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, silver-plated, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • SU 10.16IT 270
    • SU 10.16IT 270MF
    Product ID:
    VPE:
    42 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 10.16 mm, Number of poles: 3, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, silver-plated, black, Box