  12. RSS112060
  13. Příbuzné výrobky
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
RSS112060
RSS112060
  • Příslušenství6
  • Protikusy6
  • Jednotlivý díl16
  • Příbuzné výrobky4
  • RSS112005
    RSS112005
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Jednotlivá relé
    • Elektromechanická relé
    • RSS – reléové moduly pro zásuvný konektor 6,4 mm
    • 1 CO kontakt / pozlacené kontakty (kontakty AgNi Au)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 5 V DC, Trvalý proud: 6 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Jednotlivá relé
    • Elektromechanická relé
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 12 V DC, Trvalý proud: 6 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 6 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • RSS112060
    RSS112060
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 60 V DC, Trvalý proud: 6 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No