  11. TRS 24-230VUC 2CO
  12. Münferit parçalar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
TRS 24-230VUC 2CO
TRS 24-230VUC 2CO
  • Aksesuarlar26
  • Münferit parçalar1
  • İlgili ürünler11
  1. 2 CO contacts (AgNi contacts)
  2. 1 ürün bulundu
  • RCL424024
    RCL424024
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • RCL - relay modules for 12.8 mm socket
    • 2 CO contacts (AgNi contacts)
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: No