  7. WAP WDU2.5N/4N GE
  8. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
WAP WDU2.5N/4N GE
WAP WDU2.5N/4N GE
  • aksesuarıdır5
  • İlgili ürünler416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 5 ürün bulundu
  • WDU 2.5N
    WDU 2.5N
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
    Veri sayfası İndirilenler
  • WDU 2.5N BL
    WDU 2.5N BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, blue, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
    Veri sayfası İndirilenler
  • WDU 2.5N GE/SW
    WDU 2.5N GE/SW
    Feed-through terminal block, Screw connection, black/yellow, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
  • WDU 2.5N OR
    WDU 2.5N OR
    Feed-through terminal block, Screw connection, orange, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
  • WPE 2.5N
    WPE 2.5N
    50 PC
    PE terminal, Screw connection, Green/yellow, 2.5 mm², 500 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1, TS 35, V-0, Wemid