  11. BLF 7.62HP/10/180 SN OR BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLF 7.62HP/10/180 SN OR BX
BLF 7.62HP/10/180 SN OR BX
  • Akcesoria3
  • Odpowiedniki1
  • Produkty pokrewne16
  1. SL 7.62HP/90G
  2. Znaleziono produktów: 1
  • SL 7.62HP/10/90G 3.2SN BK BX
    SL 7.62HP/10/90G 3.2SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • listwy m?skie z??cze lutowane
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90G
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    50 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 10, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia