  11. TRZ 24-230VUC 1CO EMPTY
  12. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
TRZ 24-230VUC 1CO EMPTY
TRZ 24-230VUC 1CO EMPTY
  • Lisävarusteet28
  • On lisävaruste3
  • On vastine kohteelle7
  • Samankaltaiset tuotteet3
  1. RSS - relay modules for 6.4 mm socket
  2. 3 tuotetta löytyi
  • RSS113024F
    RSS113024F
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • RSS - relay modules for 6.4 mm socket
    • 1 CO contact (AgNi contacts)
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    18 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
  • RSS112024
    RSS112024
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • 1 CO contact / hard gold plated contacts (AgNi Au contacts)
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
    • 1 CO contact (AgSnO contacts)
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 6 A, Plug-in connection, Test button available: No