  10. DRMKITP230VAC 4CO LD/PB
  11. Münferit parçalar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
DRMKITP230VAC 4CO LD/PB
DRMKITP230VAC 4CO LD/PB
  • Aksesuarlar13
  • Münferit parçalar3
  • İlgili ürünler8
  1. DRM (25 mm width)
  2. 3 ürün bulundu
  • DRM570730LT
    DRM570730LT
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Individual relays
    • 4 CO contacts
    • with LED and test button
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    20 PC
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 4, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 5 A, Plug-in connection
    Veri sayfası İndirilenler
  • SCM 4CO P
    SCM 4CO P
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Sockets
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 PC
    D-SERIES DRM, Relay socket, Number of contacts: 4, CO contact, Continuous current: 6 A, PUSH IN
    Veri sayfası İndirilenler
  • SCM CLIP P
    SCM CLIP P
    • DRM (25 mm width)