  11. BLZ 7.62IT/02/180MF2 SN BK BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLZ 7.62IT/02/180MF2 SN BK BX
BLZ 7.62IT/02/180MF2 SN BK BX
  • Akcesoria3
  • Jest dodatkiem4
  • Odpowiedniki1
  • Produkty pokrewne11
  1. SL 7.62IT/90MF SN
  2. Znaleziono produktów: 1
  • SL 7.62IT/02/90MF2 3.2SN BK BX SO
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 4 mm²
    • Z??cze m?skie
    • SL 7.62IT/90
    • SL 7.62IT/90MF SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    84 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, kołnierz środkowy, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia