  11. BVZ 7.62HP/10/180F SN BK BX
  12. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BVZ 7.62HP/10/180F SN BK BX
BVZ 7.62HP/10/180F SN BK BX
  • Lisävarusteet4
  • Vastineet4
  • Samankaltaiset tuotteet11
  1. 6 mm²
  2. 4 tuotetta löytyi
  • SV 7.62HP/10/90F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/10/90F 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90F SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    18 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 10, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
  • SV 7.62HP/10/180F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/10/180F 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180F SN
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    18 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 10, 180°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270F SN
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 10, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
  • SVZ 7.62HP/10/180F SN BK BX
    SVZ 7.62HP/10/180F SN BK BX
    • 6 mm²
    • Male plug, clamping-yoke screw connection
    • SVZ 7.62HP 180
    • SVZ 7.62HP 180F SN
    50 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 7.62 mm, Number of poles: 10, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 6 mm², Box