  12. DRI424048LD
  13. Verwandte Artikel
Die Bestellvorlage "{{name}}" wurde erfolgreich erstellt und aktiviert.
DRI424048LD
DRI424048LD
  • Zubehör13
  • Gegenstücke4
  • Ist Einzelteil von1
  • Verwandte Artikel4
  • DRI424012LD
    DRI424012LD
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    • With LED and free-wheel diode
    Art.-Nr.:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    Datenblatt Downloads
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    Art.-Nr.:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    Datenblatt Downloads
  • DRI424048LD
    DRI424048LD
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 48 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: No