  10. DRIKITP115VAC 1CO LD/PB
  11. Separata delar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
DRIKITP115VAC 1CO LD/PB
DRIKITP115VAC 1CO LD/PB
  • Tillbehör9
  • Separata delar3
  • Använda produkter8
  1. DRI (16 mm bredd)
  2. 3 produkter hittades
  • DRI314615LT
    DRI314615LT
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Enskilda komponenter
    • DRI (16 mm bredd)
    • Enskilda reläer
    • 1 växlande kontakt
    • Med LED och provknapp
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    D-SERIES DRI, Relä, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 115 V AC, Varaktig ström: 10 A, Flatstiftsanslutningar (4,7 mm × 0,5 mm), Testknapp finns: Ja
    Datablad Nedladdningar
  • SDI 1CO P
    SDI 1CO P
    • Elektronik
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Enskilda komponenter
    • DRI (16 mm bredd)
    • Uttag
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    D-SERIES DRI, Reläsockel, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt, Varaktig ström: 12 A, PUSH IN
    Datablad Nedladdningar
  • SDI CLIP P
    SDI CLIP P
    • DRI (16 mm bredd)