  12. DRM570220
  13. Använda produkter
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
DRM570220
DRM570220
  • Tillbehör18
  • Motdelar3
  • Använda produkter9
  • DRM570012
    DRM570012
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Enskilda komponenter
    • DRM (25 mm bredd)
    • Enskilda reläer
    • 4 växlande kontakter
    • relä standard
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 4, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 12 V DC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning
    Datablad Nedladdningar
    • Elektronik
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Enskilda komponenter
    • DRM (25 mm bredd)
    • Enskilda reläer
    • 4 växlande kontakter
    • relä standard
    Produkt-ID:
    VPE:
    20 items
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 4, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 24 V DC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning
    Datablad Nedladdningar
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 4, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 48 V DC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 4, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 110 V DC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning
  • DRM570220
    DRM570220
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 4, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 220 V DC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 4, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 24 V AC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 4, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 48 V AC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 4, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 115 V AC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning
    • DRM (25 mm bredd)
    D-SERIES DRM, Relä, Antal kontakter: 4, Växlandekontakt, AgNi blixt guldpläterad, Märkstyrspänning: 230 V AC, Varaktig ström: 5 A, Stickanslutning