  11. SVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
  12. A következő ellendarabja
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
SVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
SVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
  • Tartozékok2
  • A következő ellendarabja2
  • Kapcsolódó termékek10
  1. Hüvelyes dugó, PUSH IN rugós csatlakozás
  2. 2 termék található
  • BVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
    BVF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Hüvelyes dugó, PUSH IN rugós csatlakozás
    • BVF 7.62HP/180
    • BVF 7.62HP/180MSF
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    65 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, hüvelyes csatlakozó, 7.62 mm, Pólusszám: 2, 180°, PUSH IN aktuátor nélkül, Húzórugós csatlakozás, Rögzítési tartomány, névleges csatlakozás, max.: 10 mm², Doboz
    Adatlap Letöltések
  • BVDF 7.62HP/02/180MSF2 SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • BVDF 7.62HP/180
    • BVDF 7.62HP 180MSF SN
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    39 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, hüvelyes csatlakozó, 7.62 mm, Pólusszám: 2, 180°, PUSH IN, működtető gombbal, Rögzítési tartomány, névleges csatlakozás, max.: 10 mm², Doboz