  11. SVF 7.62HP/04/180MF4 SN BK BX
  12. Je protikusem
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
SVF 7.62HP/04/180MF4 SN BK BX
SVF 7.62HP/04/180MF4 SN BK BX
  • Příslušenství2
  • Je protikusem1
  • Příbuzné výrobky10
  1. BVF 7.62HP/180MF
  2. Nalezen 1 výrobků
  • BVF 7.62HP/04/180MF2 SN BK BX
    BVF 7.62HP/04/180MF2 SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Konektor samice s pružinovým připojením PUSHIN
    • BVF 7.62HP/180
    • BVF 7.62HP/180MF
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    40 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 4, 180°, Připojení PUSH IN bez akčního členu, Připojení s kotevní svorkou, Upínací rozsah, max. : 10 mm², Box