  11. SVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
  12. Jest odpowiednikiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
SVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
SVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
  • Akcesoria1
  • Jest odpowiednikiem1
  • Produkty pokrewne7
  1. BVZ 7.62HP 180(S)FC SN
  2. Znaleziono produktów: 1
  • BVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
    BVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Wtyk ?e?ski ?rubowy
    • BVZ 7.62HP 180
    • BVZ 7.62HP 180(S)FC SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    100 szt.
    Złącze wtykowe do druku, wtyk żeński, 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, 180°, Przyłącze z jarzmem, Zakres zaciskania, maks. : 10 mm², skrzynia