  11. TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
  12. Tillbehör
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
  • Tillbehör27
  • Är tillbehör till6
  • Är en motdel till10
  • Separat del till6
  • Använda produkter4
  • TW TXS/TXZ R3.2
    TW TXS/TXZ R3.2
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Ytterligare produkter
    • Sektionsplatta
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    TERMSERIES, Sektionsplatta
    Datablad Nedladdningar
  • TIA F10
    TIA F10
    • Elektronik
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Ytterligare produkter
    • Gränssnittsadaptrar
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    TERMSERIES, Adapter, 10-polig hankontakt enligt DIN EN 60603-13, lång låsspak, Antal signalbanor: 8, Märkspänning DC : 24 V, Märkström (per signalbana): 125 mA
    Datablad Nedladdningar
  • TIA SUBD 15S
    TIA SUBD 15S
    • TERMSERIES-compact
    • Gränssnittsadaptrar
    1 items
    TERMSERIES, Adapter, D-sub, 15-polig, DIN 41652/IEC 60807, Antal signalbanor: 8, Märkspänning DC : 24 V, Märkström (per signalbana): 125 mA
  • TIAL F20
    TIAL F20
    TERMSERIES, Adapter, 20-polig hankontakt enligt DIN EN 60603-13, lång låsspak, Antal signalbanor: 16, Märkspänning DC : 24 V, Märkström (per signalbana): 60 mA