  10. BLF 5.08HC/05/180 SN BK BX
  11. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLF 5.08HC/05/180 SN BK BX
BLF 5.08HC/05/180 SN BK BX
  • Tillbehör2
  • Motdelar34
  • Använda produkter43
  1. Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
  2. 34 produkter hittades
  • SL-SMT 5.08HC/05/90 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Stiftlisterr THR-lödanslutning
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, öppen på sidan, THT/THR lödanslutning, 5.08 mm, Antal poler: 5, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box