  7. ZAP/TW ZDLD2.5-2N BL
  8. Er tilbehør til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
ZAP/TW ZDLD2.5-2N BL
ZAP/TW ZDLD2.5-2N BL
  • Er tilbehør til7
  • Anvendte produkter416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 7 produkter fundet
  • ZDLD 2.5-2N
    ZDLD 2.5-2N
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    50 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, 20 A, dark beige
    Datablad Downloads
  • ZDLD 2.5-2N BL
    ZDLD 2.5-2N BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    50 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, 20 A, blue
    Datablad Downloads
  • ZDLD 2.5-2N PE
    ZDLD 2.5-2N PE
    PE terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 500 V, Green/yellow
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/N
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/N
  • ZDLD 2.5-2VN
    ZDLD 2.5-2VN
    25 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 400 V, 20 A, dark beige
  • ZDLD 2.5-2VN BL
    ZDLD 2.5-2VN BL
    25 PC
    Multi-tier modular terminal, Tension-clamp connection, 2.5 mm², 400 V, 20 A, blue