  10. BLF 5.08HC/12/90 SN BK BX
  11. Сопрягаемые детали
Шаблона заказа «{{name}}» успешно создан и активирован.
BLF 5.08HC/12/90 SN BK BX
BLF 5.08HC/12/90 SN BK BX
  • Аксессуары2
  • Является принадлежностью20
  • Сопрягаемые детали24
  • Связанные продукты29
  1. Шаг 5,08 мм (0,200 дюйма) - серия BL/SL 5.08
  2. Найдено продуктов: 24
  • SL-SMT 5.08HC/12/90 3.2SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samci, THR pájený spoj
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    № продукта:
    Упаковочная единица:
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, otevřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 5.08 mm, Počet pólů: 12, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box