  11. BUZ 10.16IT/04/180MF3 AG BK BX
  12. Pièces opposées
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BUZ 10.16IT/04/180MF3 AG BK BX
BUZ 10.16IT/04/180MF3 AG BK BX
  • Accessoires1
  • Pièces opposées3
  • Autres produits de la même gamme6
  1. NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
  2. Nalezen 3 výrobků
  • SU 10.16IT/04/90MF3 3.5AG BK BX SO
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • Konektor samec s připojením pájením
    • SU 10.16IT 90
    • SU 10.16IT 90MF
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    36 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 10.16 mm, Počet pólů: 4, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, postříbřené, černá, Box