  11. BVZ 7.62IT/03/180MF2 SN BK BX
  12. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BVZ 7.62IT/03/180MF2 SN BK BX
BVZ 7.62IT/03/180MF2 SN BK BX
  • Tilbehør1
  • Modstykker2
  • Anvendte produkter9
  1. Male headers, solder connection
  2. 2 produkter fundet
  • SV 7.62IT/03/90MF2 3.5SN BK BX
    SV 7.62IT/03/90MF2 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62IT 90
    • SV 7.62IT 90MF SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • SV 7.62IT 270
    • SV 7.62IT 270MF SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    60 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 3, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box