  10. SLS 5.08/10/180DF SN OR BX
  11. Er et modstykke til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SLS 5.08/10/180DF SN OR BX
SLS 5.08/10/180DF SN OR BX
  • Er et modstykke til2
  • Anvendte produkter10
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 2 produkter fundet
  • BLC 5.08/10/180BR OR BX
    BLC 5.08/10/180BR OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - crimp connection
    • BLC 5.08
    • BLC 5.08BR
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    50 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 10, 180°, Crimp connection, Clamping range, max. : 2.5 mm², Box
    Datablad Downloads
  • BLL 5.08/10/180B 3.2SN OR BX
    BLL 5.08/10/180B 3.2SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • Female headers - solder connection
    • BLL 5.08
    • BLL 5.08/180B
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    30 PC
    PCB plug-in connector, female header, Dovetails for fixing blocks, THT solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 10, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box