  11. BVDF 7.62HP/08/180 SN BK BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BVDF 7.62HP/08/180 SN BK BX
BVDF 7.62HP/08/180 SN BK BX
  • Odpowiedniki3
  • Produkty pokrewne7
  1. Połączenie lutowane pinów męskich
  2. Znaleziono produktów: 3
  • SV 7.62HP/08/90G 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/08/90G 3.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Połączenie lutowane pinów męskich
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90G SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    30 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 8, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SV 7.62HP/08/180G 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/08/180G 3.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180G SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    30 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 8, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270G SN
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 8, 270°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia