  11. BVF 7.62HP/06/180MF2 SN BK BX
  12. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BVF 7.62HP/06/180MF2 SN BK BX
BVF 7.62HP/06/180MF2 SN BK BX
  • Tilbehør5
  • Modstykker1
  • Anvendte produkter10
  1. SV 7.62HP 270MF SN
  2. 1 produkter fundet
  • SV 7.62HP/06/270MF2 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270MF SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    30 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 6, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box