  11. DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
  12. Yksittäiset osat
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
  • Lisävarusteet13
  • Yksittäiset osat3
  • Samankaltaiset tuotteet8
  1. DRM (25 mm width)
  2. 3 tuotetta löytyi
  • DRM270730LT
    DRM270730LT
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    • with LED and test button
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection
    Tuotesivu Lataukset
  • SCM 2CO P
    SCM 2CO P
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Sockets
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    D-SERIES DRM, Relay socket, Number of contacts: 2, CO contact, Continuous current: 12 A, PUSH IN
    Tuotesivu Lataukset
  • SCM CLIP P
    SCM CLIP P
    • DRM (25 mm width)