  10. KWN-M8/-150 90
  11. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
KWN-M8/-150 90
KWN-M8/-150 90
  • Aksesuarlar9
  • aksesuarıdır14
  • İlgili ürünler5
  1. ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
  2. 14 ürün bulundu
  • ES EPG 45 HEX 150
    ES EPG 45 HEX 150
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    150mm², Hexagonal crimp
    Veri sayfası İndirilenler
  • ES EPG 45 WM 150
    ES EPG 45 WM 150
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    150mm², WM crimp
    Veri sayfası İndirilenler
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Crimping tool insert, 150mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • EPG 60 inserts
    Crimping tool insert, 120mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 150
    ES EPG/HPG 60 WM 150
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 150mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    6mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    25mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Hexagonal crimp