  10. SL 5.08HC/19/90B 3.2SN BK BX
  11. Es contrapieza de
La plantilla de pedido "{{name}}" se ha creado y activado correctamente.
SL 5.08HC/19/90B 3.2SN BK BX
SL 5.08HC/19/90B 3.2SN BK BX
  • Accesorios7
  • Es contrapieza de7
  1. Conectores con paso de 5,08 mm - serie BL/SL 5.08
  2. 7 productos encontrados
  • BLZP 5.08HC/19/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/19/180 SN OR BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Signal
    • Rozteč 5,08 mm (0,200 palců) - řada BL/SL 5,08
    • Konektory samice - šroubové připojení upínacím třmenem
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    N.º de artículo:
    Unidad de embalaje:
    18 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 5.08 mm, Počet pólů: 19, 180°, Připojení s upínacím třmenem, Upínací rozsah, max. : 4 mm², Box