  11. SVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
  12. Er et modstykke til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
SVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
  • Tilbehør1
  • Er et modstykke til1
  • Anvendte produkter7
  1. BVZ 7.62HP 180(S)FC SN
  2. 1 produkter fundet
  • BVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
    BVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Female plug, clamping-yoke screw connection
    • BVZ 7.62HP 180
    • BVZ 7.62HP 180(S)FC SN
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    100 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 3, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box