  12. DRM270220L
  13. Anvendte produkter
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
DRM270220L
DRM270220L
  • Tilbehør21
  • Modstykker6
  • Enkeltdel til1
  • Anvendte produkter9
  • DRM270012L
    DRM270012L
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    • with LED
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection
    Datablad Downloads
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRM (25 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    • with LED
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection
    Datablad Downloads
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 48 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection
  • DRM270220L
    DRM270220L
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 220 V DC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 24 V AC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 48 V AC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 115 V AC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection
    • DRM (25 mm width)
    D-SERIES DRM, Relay, Number of contacts: 2, CO contact, AgNi flash gold-plated, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 10 A, Plug-in connection