  10. KRN-M12/-185 S
  11. Tartozéka
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
KRN-M12/-185 S
KRN-M12/-185 S
  • Tartozékok6
  • Tartozéka11
  • Kapcsolódó termékek3
  • WFF 120
    WFF 120
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Átmenő és földelő sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    5 Darab
    Csavaros kapcsok, Átvezető sorkapocs, Névleges keresztmetszet: 120 mm², Csavaros csapos csatlakozás, Közvetlen rögzítés
    Adatlap Letöltések
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • ... csősarukhoz (EN 13600), préselhető (DIN 46235) és krimpelhető (DIN 46234) kábelsarukhoz
    • mechanikus és elektrohidraulikus szerszámok 300 mm²-ig
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 60 betétek
    • ... préselhető kábelsaruk
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    Krimpelő szerszám betét, 120mm², Hatszög sajtolás
    Adatlap Letöltések
  • ES EPG/HPG 60 HEX 185
    ES EPG/HPG 60 HEX 185
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 60 betétek
    • ... préselhető kábelsaruk
    1 Darab
    Krimpelő szerszám betét, 185mm², Hatszög sajtolás
    Adatlap Soubory ke stažení
  • ES EPG/HPG 60 WM 185
    ES EPG/HPG 60 WM 185
    • ... csősaruk
    N.º de artículo:
    VPE:
    Krimpelő szerszám betét, 185mm², WM krimp
    Foglio dati Nedladdningar
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hidraulikus és elektrohidraulikus szerszámok, 400 mm²-ig
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    • ... préselhető kábelsarukhoz (DIN 46235 szerint)
    6mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    35mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 HEX 185
    ES APG 80 HEX 185
    185mm², Hatszög sajtolás