  7. APG 1.5/10-9BG-GN
  8. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
APG 1.5/10-9BG-GN
APG 1.5/10-9BG-GN
  • Lisävarusteet10
  • On lisävaruste3
  • Samankaltaiset tuotteet317
  1. Pluggable terminal blocks
  2. 3 tuotetta löytyi
  • APGTB 1.5 FT 4C/4
    APGTB 1.5 FT 4C/4
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, dark beige
    Tuotesivu Lataukset
  • APGTB 1.5 FT 4C/4 BL
    APGTB 1.5 FT 4C/4 BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, blue
    Tuotesivu Lataukset
  • APGTB 1.5 PE 4C/4
    APGTB 1.5 PE 4C/4
    50 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 1.5 mm², 500 V, Green/yellow