  10. DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
  11. Akcesoria
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
  • Akcesoria9
  • Pojedyncze części3
  • Produkty pokrewne8
  • SDI CLIP HM
    SDI CLIP HM
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Pojedyncze elementy
    • Szerokość 6 mm (szer. 16 mm)
    • Zatrzaski mocujące
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    D-SERIES DRI, Obejma
    Specyfikacja Probieranie
  • SCM/SDI P CC
    SCM/SDI P CC
    • Elektronika
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Pojedyncze elementy
    • Szerokość 6 mm (szer. 16 mm)
    • Mostki poprzeczne
    • Mostek poprzeczny do gniazda ze złączem PUSH-IN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    D-SERIES, Łącznik poprzeczny
    Specyfikacja Probieranie
  • RIM 3 110/230VUC
    RIM 3 110/230VUC
    • Dioda LED / moduły zabezpieczające
    • LED
    D-SERIES, Moduł LED, Znamionowe napięcie sterowania: 110…230 V UC, złącze wtykowe
  • RIM 3 110/230VAC
    RIM 3 110/230VAC
    • Moduły zabezpieczające
    D-SERIES, Filtr RC, Znamionowe napięcie sterowania: 110…230 V AC, złącze wtykowe
  • SDS 0.4X2.5X75
    SDS 0.4X2.5X75
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Wkrętaki
    • nieizolowane wkrętaki i zestawy
    • Wkrętaki z końcówką płaską
    1 szt.
    Wkrętak, Szerokość końcówki (B): 2.5 mm, Długość końcówki: 75 mm, Grubość końcówki (A): 0.4 mm
  • SDIS 0.4X2.5X75
    SDIS 0.4X2.5X75
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Wkrętaki
    • Wkrętaki w izolacji VDE i zestawy
    • Wkrętaki z końcówką płaską
    1 szt.
  • ESG 6/15 SDI MC SDR
    ESG 6/15 SDI MC SDR
    • Oznaczniki
    • Oznaczniki urządzeń
    • MultiCard
    • ESG
    • ESG 6/15
    • druk specjalny
    40 szt.
    ESG, Oznaczniki urządzeń x 15 mm, PA 66, Barwny: według życzenia klienta, wtykowy
  • ESG 6/15 SDI MC NE WS
    ESG 6/15 SDI MC NE WS
    • Oznaczniki
    • Oznaczniki urządzeń
    • MultiCard
    • ESG
    • ESG 6/15
    • neutralna
    200 szt.
    ESG, Oznaczniki urządzeń x 15 mm, PA 66, Barwny: biały, wtykowy
  • ESG 6/15 MM WS
    ESG 6/15 MM WS
    • MultiMark
    • MM
    3000 szt.
    ESG, Oznaczniki urządzeń, 6 x 15 mm, biały