  11. BVF 7.62HP/06/180F SN BK BX
  12. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BVF 7.62HP/06/180F SN BK BX
BVF 7.62HP/06/180F SN BK BX
  • Toebehoren2
  • Contradelen4
  • Verwante producten6
  1. Male headers, solder connection
  2. 4 producten gevonden
  • SV 7.62HP/06/90F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/06/90F 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90F SN
    Product ID:
    VPE:
    30 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 6, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
  • SV 7.62HP/06/180F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/06/180F 3.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180F SN
    Product ID:
    VPE:
    30 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 6, 180°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270F SN
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 6, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
  • SVD 7.62HP/12/270F 3.2SN BK BX
    SVD 7.62HP/12/270F 3.2SN BK BX
    • 6 mm²
    • SVD 7.62HP 270
    • SVD 7.62HP 270F SN
    15 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 12, 270°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box