  10. SL 5.08HC/19/90B 3.2SN BK BX
  11. Jest odpowiednikiem
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SL 5.08HC/19/90B 3.2SN BK BX
SL 5.08HC/19/90B 3.2SN BK BX
  • Akcesoria7
  • Jest odpowiednikiem7
  1. raster 5,08 mm (0.200 inch) - seria BL/SL 5.08
  2. 7 produits trouvés
  • BLZP 5.08HC/19/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/19/180 SN OR BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
    • raster 5,08 mm (0.200 inch) - seria BL/SL 5.08
    • wtyk żeński złącze śrubowe z pałąkiem napinającym
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    N. articolo:
    販売単位:
    18 szt.
    Złącze wtykowe do druku, wtyk żeński, 5.08 mm, Liczba biegunów: 19, 180°, Przyłącze z jarzmem, Zakres zaciskania, maks. : 4 mm², skrzynia